Otvorené pozície - Práca Slovensko

Pridaj sa k nám a podieľaj sa na úspechu európskej firmy

HĽADÁME PRÁVE TEBA

Všetko, čo sme kedy dosiahli, sa nám podarilo najmä vďaka dôvere v ľudí. Sme stále tá istá slobodná a otvorená firma. Máme priestor robiť to, čo nás baví, ale aj zodpovednosť každou našou činnosťou posúvať štandardy vyššie. Dbáme na top kvalitu ľudí aj práce.

Career-Main-Image

Spoločne sme vybudovali úspešnú firmu na Slovensku, ktorá spravuje webstránky, kampane a reklamy už stovkám klientov európskeho webu.

 

 

Robíte radi nové a zaujímavé veci? Hľadáme zapálené a zodpovedné kolegy, ktoré práce na online projektoch napĺňa. Buďte aj vy u vzniku zaujímavých ecommerce projektov, podieľajte na ich úspechu. Vo Web Revolution na vás čaká príjemné a málo formálny pracovné prostredie, milí a usmievaví kolegovia a dobrí šéfovia. Do práce tu chodíme radi. Pridajte sa k nám.

HĽADÁME DO NÁŠHO TÍMU

Aktuálne Otvorené Pozície v Tíme

Produktový manažér - "Predajca"

Poď sa starať o produkty a predaj do nášho tímu! Ak si na začiatku svojej kariéry a chceš rásť, lepšiu príležitosť nájdeš len ťažko. Ak si naopak ostrieľaný produkťák / ostrieľaná produkťáčka, u nás môžeš rozvíjať cez nové možnosti.

Front-end Developer

Už ťa nebaví robiť na malých projektoch prostredníctvom starých technológií? Je ti blízke CSS, JavaScript alebo Vue.js? Naber odvahu a chyť sa príležitosti vyvíjať front-end produkty, ktoré využívajú naši klienti.

PPC a Social Media Manager

Náš skvelý tím rozširujeme o ďalšieho PPC managera 🙂 Ak to chceš s nami skúsiť, spolu s CVčkom pošli aj zoznam referencií, na ktorých si sa ako PPCčkar podieľal a keď nás presvedčíš, môžeš sa prísť predviesť osobne. 🙂