PPC Kampane a Reklama na Internete

PPC reklama, Reklama na Google, Reklama na Facebooku, Online Reklama, Reklama na Internete

SPRÁVA PPC KAMPANÍ NA INTERNETE

Správa PPC kampaní GOOGLE, FACEBOOK - PPC Marketing

Internetová reklama vám umožňuje osloviť vaše publikum tou pravou ponukou alebo výzvou, v správnom čase a na správnom zariadení. Nezáleží na tom, či chcete zvýšiť povedomie o vašej značke, vytvárať záujem o vaše produkty, alebo je vaším cieľom priamy predaj návštevníkom vášho e-shopu. Reklama na internete vám v každom prípade ponúka jedinečné možnosti, ako svoje ciele dosiahnuť.

Google AdWords

Pre väčšinu firiem je prvou voľbou v online svete. Predurčuje ho k tomu neotrasiteľná pozícia vyhľadávača Google a obrovský rozsah obsahovej siete.

Facebook Ads

Reklamný systém Facebooku poskytuje množstvo typov kampaní použiteľných pre rôzne marketingové ciele.

Správa PPC kampaní GOOGLE, FACEBOOK
PPC REKLAMA MÔŽE BYŤ NÁROČNÁ

PPC Kampane Vás Zviditeľnia Jednoducho a Rýchlo

PPC reklama (pay-per-click – t.j. platba za klik) akú napríklad ponúka nadnárodná spoločnosť Google prostredníctvom AdWords je jednoznačne jedným z najefektívnejších spôsobov reklamy v online svete. Pri PPC kampani zaplatíte za návštevníka, ktorého reklama privedie na vašu webovú stránku. Ide o cielené promovanie webstránok vašej spoločnosti na základe správne zvolených kľúčových slov.

PPC kampane a reklama na internete
PPC-Mathematic-Image
REKLAMA NA INTERNETE - PPC

PPC Marketing – Staňte sa Viditeľnými Ihneď Správnym Výberom Reklamy na Internete

Správne nastavená PPC reklama prichádza k vašim zákazníkom presne vtedy, keď ju potrebujú. Reklamou vo vyhľadávaní či na Facebooku vaše možnosti zďaleka nekončia. Objavte všetky spôsoby inzercie na internete a zvoľte si kombináciu vhodnú pre váš biznis. Pri výbere vám samozrejme radi poradíme.

Čo je to vlastne PPC?

Reklamný systém PPC funguje na princípe ponúkania cien za kliknutie na reklamu (Pay Per Click). Najčastejšie využívaným systémom je Google Ads, ktorý ponúka inzerciu v podobe vyhľadávania, bannerovej reklamy či videoreklamy aj na YouTube.

A čo výhody PPC reklamy?

Naj výhodou používania PPC reklamných algoritmov je možnosť ich optimalizácie na základe dát, ktoré získavame pomocou meracích kódov. Takáto PPC reklama a optimalizácia sa následne odrazí vo vašej investícií, náraste tržieb a napokon spokojnosti zákazníka. Správne cielenie na toho správneho potencionálneho zákazníka znamená, že reklama bude zobrazovaná iba určitej cieľovej skupine, mestu, oblasti a pod.

Ako funguje PPC?

PPC kampaň má za úlohu cieliť iba na relevantných používateľov, ktorí hľadajú vaše služby a vďaka tomu môže zasiahnuť používateľov veľmi blízko pri nákupnom rozhodovaní. Správne nastavené PPC kampane môžu získať nových návštevníkov webu, e-shopu, zvýšiť online predaj, počet telefonátov či vyplnených formulárov.

Je PPC reklama a kampaň aj pre mňa?

PPC systémy sú AdWords a Etarget. V súčasnosti valcuje konkurenciu aj Facebook a jeho ponuka PPC reklamy. Vzhľadom na možnosť modifikácie PPC reklamy by mala byť súčasťou marketingovej stratégie každého biznisu. Pred začatím ja ale potrebné, aby ste mali funkčnú webovú stránku, správne vložené meracie kódy a jasne stanové ciele, ktoré očakávate od reklamy.