Naša Agentúra - o Nás

Spoznajte RESPONSEO - Marketing & Web Design

ROBÍME VÁM ŽIVOT LEPŠÍM V DIGITÁLNOM SVETE

Sme Dynamický Tím
Profesionálni v Digitálnom
Svete Online Médii

Poskytujeme tvorbu webových stránok a internetových obchodov a marketingové služby určené  startupom a malým firmám, ktoré hľadajú partnera pre svoje digitálne médiá. Pracujeme s vami, nie pre vás. Naša marketingová agentúra ponúka širokú škálu služieb vrátane dizajnu webových stránok, SEO stratégie, obsahového marketingu a e-mailového marketingu a s nadšením pomáhame všetkým podnikom uspieť a rásť online.

About-Dynamic-Image
PREČO SME NAJLEPŠÍ

Veríme v 4 Základné Hodnoty

Začnite spolupracovať so spoločnosťou, ktorá môže poskytnúť všetko, čo potrebujete na vytvorenie povedomia,
zvýšiť návštevnosť, spojiť sa so zákazníkmi a zvýšiť tržby.

Full-Transparency-Icon

Keď pracujete s RESPONSEO, môžete si byť istí, že každý krok procesu bude splnený s maximálnou autentickosťou. Sme verní našej značke a našim hodnotám a rovnako sme odhodlaní vniesť rovnakú autentickosť aj do vašej vlastnej značky

Big-Data-Analysis-Icon

Pozitívny prístup môže ísť veľmi ďaleko a myslíme si, že je to jeden z najdôležitejších aspektov každého fungujúceho obchodného vzťahu. Pozitívnosť je často katalyzátorom kreativity a my sme odhodlaní udržiavať pozitívne a šťastné pracovné prostredie.

Live-Support-Panel-Icon

Komunikácia je taká obrovská, pokiaľ ide o marketing, či už je to naša komunikácia s vami – našim klientom – alebo spôsob, akým vaša značka komunikuje s vašou cieľovou skupinou. Naším cieľom je objasniť všetky aspekty komunikačného lievika.

Network-Monitoring-Icon

Marketing je o kreativite a my sme nadšení z hľadania nových spôsobov, ako do všetkých našich projektov vniesť extra kreatívny nádych. Zaviazali sme sa robiť všetko s dokonalosťou a neprestaneme, kým nebude váš projekt dokonalý.

About-Goal-Image
NIEKOĽKO DÔVODOV SPOLOČNE PRACOVAŤ

Naším Cieľom je Úspech Klienta a Jeho Budúci Rast

Ak by sa na konzumáciu obsahu dalo len 15 minút, 66 percent ľudí by radšej videlo niečo krásne navrhnuté pred niečím obyčajným a jednoduchým. Dizajn vašej webovej stránky je dôležitou súčasťou vašej online marketingovej prítomnosti. Ak chcete vytvoriť lepšiu webovú stránku pre svoje podnikanie, musíte pochopiť dôležitosť webového dizajnu.

Sledovanie a Analýza

Robte inteligentnejšie marketingové rozhodnutia využívaním štatistík z aktivity používateľov na webových stránkach.

Optimalizácia / SEO

Zvýšte návštevnosť webových stránok a potenciálnych zákazníkov s najvyšším umiestnením vo vyhľadávačoch.

Dizajn a Vývoj Webových Stránok

Odlíšte svoju značku online a vytvorte presvedčivú zákaznícku skúsenosť.

PPC Kampane

Generujte predaj pomocou platených reklám na správnom mieste a v správnom čase.

Ste Pripravení Posilniť Svoje
Digitálne Zárobky až o 600 %

Sme plne oddaní a sústredíme sa na rozvoj vášho podnikania,
Takže máte viac predajov a udržíte sa na vrchole!
About-CallToAction-Rocket-Image
NAŠI ŠPECIALISTI V IT SVETE

Kto Stojí za Dokonalým Riešením Vášho Projektu?

Nezáleží na tom, či ste malá lokálna spoločnosť, ktorá hľadá pomoc so svojou webovou stránkou, alebo spoločnosť z rebríčka Fortune 500, ktorá hľadá špičkového SEO konzultanta alebo nové riešenie webu a webovej stránky, môžeme vám pomôcť! Náš tím sa skladá z viac ako 10 skúsených a neuveriteľne zanietených ľudí na vrchole tvorby webu a internetových obchodov vrátane digitálneho marketingu.